Люди Фото

Трупа франківського драмтеатру поповнилась новою знаменитістю (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З нового сезону у виставах облмуздрамтеатру франківці побачать актора театру та кіно, ветерана війни Олега Шульгу. Також він відомий за стрічкою «Позивний «Бандерас», де виконав головну роль.

Про це, у четвер, 27 червня, повідомив директор облмуздрамтеатру Ростислав Держипільський під час презентації проекту «Театральна резиденція для бійців».

«Це унікальна особистість, – говорить Держипільський. – Вчора у нас відбувся конкурс на заміщення вільних посад і Олег пройшов його. Він буде працювати з нового сезону вже у трупі нашого театру. Все найкраще має бути у нас».

Довідка:

Олег Шульга – уродженець Дніпра. Закінчив фізико-технічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, інженер-механік ракетно-космічних літальних апаратів. Після закінчення вишу півтора року пропрацював інженером на Нижньодніпровському трубопрокатному заводі. З 2003 року – актор Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо». Учасник двох Майданів.

Був мобілізований до ЗСУ в серпні 2014 року. Два місяці провів в учебці, пройшов курси коригувальників артвогню. Надалі мотопіхотний батальйон Шульги виконував завдання у Луганській області – у районі селищ Золоте, Трьохізбенка, згодом був приписаний до 55 артилерійської бригади.

Після демобілізації 2015 року офіцер запасу Шульга продовжив грати в театрі й кіно. Відомий за ролями у фільмах «Позивний Бандерас» (Антон Саєнко «Бандерас») і «Червоний» (роль – Віктор Гуров).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.