Люди Фото

На Франківщині побудують і відремонтують 100 км туристичних доріг (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Сколівщині Львівської області відбулася виїзна нарада з моніторингу реалізації проєкту «Мале Карпатське коло». Проєкт об’єднує в «туристичне кільце» три області – Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську.

В обговоренні плану розбудови 300 кілометрів доріг, які мають сполучити гірську Боберку на Львівщині з Хустом на Закарпатті і Долиною на Івано-Франківщині, взяв участь заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Івасик, пише Гал.інфо.

Це один з найважливіших проєктів, який дозволить побудувати не лише нові напрямки, але й провести капремонт діючих автомобільних шляхів – так, щоб отримати нові маршрути з тротуарами та велодоріжками.

В кожній області лежить приблизно однакова кількість «туристичних кілометрів». На Львівщині проєкт розпочали із автошляху «Бориня – Боберка». Відтак передбачили фінансування для проведення капітального ремонту цієї дороги у сумі 90,0 млн гривень.

Окрім того, станом на сьогодні департаментом дорожнього господарства укладено угоди на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги, що з’єднає Івано-Франківську область з автомобільною дорогою загального користування «Славське – Вигода» на Долинщині, та нове будівництво автомобільної дороги, що з’єднає Закарпатську область (село Верхнє Студене) з автомобільною дорогою загального користування «Славське – Хащованя» Львівської області.

Це дозволить суттєво скоротити час, щоб дістатися з однієї області в іншу й комфортно подорожувати Карпатами.

Як повідомили під час наради, найближчим часом заплановано провести закупівлі з капітального ремонту доріг «Боберка – Бориня» Турківського району, «Бориня – Мохнате» та «Славське – Вигода» на км 8+100 – км 14+000.

Також мають оголосити закупівлю на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги в обхід залізничних мостів, що з’єднає дорогу Т-14-24 «Сколе – Славське» з дорогою «Славське – Вигода».

Нагадаємо, наприкінці минулого року три області: Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська – підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту «Мале Карпатське коло».

Передусім він спрямований на розкриття туристичного потенціалу Карпатського регіону, покращення інфраструктурної доступності: будівництво нових доріг, велодоріжок, пішохідних стежок.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.