Політика Фото

Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня отримала медичне обладнання на суму близько 1 млн грн (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 15 травня, обласна клінічна інфекційна лікарня отримала сучасний апарат штучної вентиляції легень високого класу із монітором пацієнта.

Соціально спрямований бізнес допомагає нашим медичним закладам у боротьбі із коронавірусною хворобою COVID-19. Про це розповіла перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, інформує прес-служба ОДА.

«Ми розуміємо, що у цей складний час, коли Івано-Франківщина третій місяць знаходиться в епіцентрі складної епідемічної ситуації, то саме таке сучасне обладнання допоможе врятувати життя наших людей. Обласна клінічна інфекційна лікарня – це основний фаховий заклад для лікування COVID-19. Я хочу подякувати великому бізнесу за те, що він надає  допомогу медикам у цей складний час. Офіс Президента України, обласна державна адміністрація, громадськість та бізнесові структури, скоординувавши свої зусилля, зробили все можливе, щоб медики відчули турботу та піклування»,  –  наголосила посадовиця.

Марія Савка зауважила, що сьогодні було передано дороговартісне медичне обладнання загальною вартістю близько одного мільйона гривень. Цій лікарні також надавали й необхідні засоби індивідуального захисту,  тест-системи та лікарські препарати.

Своєю чергою, представники ДТЕК та банку ПУМБ, зазначали,  що надаючи обласній клінічній інфекційній лікарні апарат ШВЛ та медійний монітор пацієнта, за підтримки Фонду Ріната Ахметова, соціально-відповідальний бізнес повинен і надалі допомагати боротися медикам із цією небезпечною корнавірусною хворобою.

Також Марія Савка поспілкувався із колективом закладу, проінформувавши медиків про виплати заробітної плати, покращення їх умов праці та новації у системі охорони здоров’я.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.