Фото

Назар Павлів потягнув два «БелАЗи» вагою 55 тонн (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-франківський богатир Назар Павлів встановив новий силовий рекорд. Він зміг зрушити з місця й потягнути дві вантажівки «БелАЗ». Досягнення відбулося у гірничому кар’єрі ПАТ «Івано-Франківськцемент» в селі Дубівці Галицького району.

До теми. Назар Павлів зрушив з місця три тролейбуси (ФОТО)

Почав Павлів із дійсно богатирської розминки. Він узявся за меншу з двох вантажівок, «БелАЗ» вагою 21,5 тонн, і потягнув його на 5,83 метри за 44,78 секунд.

До теми. Двоє прикарпатців увійшли до Книги рекордів України (ФОТО)

Трохи перепочивши, Назар Павлів перейшов до велетня, важчого на понад 10 тонн. «БелАЗ» у 33,1 тонни франківський рекордсмен потягнув на 7,46 метри за 32,06 секунд.

До теми. Назар Павлів підняв 32-кілограмову гирю мізинцем 10 раз (ВІДЕО)

Та й цього виявилося замало. Назар Павлів оголосив сотням глядачів, що із двома «БелАЗами» у світі ще ніхто не мав справи. Дві зчеплені вантажівки загалом заважили близько 55 тонн (разом із кількома сотнями літрів пального в кожній). Сказав — зробив. За 45,16 секунд Павлів протягнув їх на 6,37 метри.

До теми. Назар Павлів завершив виступ на шоу «Україна має талант-4» (ВІДЕО)

Саме цей рекорд мають надіслати до Книги рекордів України. Крім того, досягнення претендує на рекорд світу.

До теми. Назар Павлів встановив нові рекорди, потягнувши вантажівки (ФОТО)


«Було дуже важко, — говорить Павлів. — Ці машини є найважчими, які вдалося знайти в нашій області. На останніх метрах у мене навіть потемніло в очах. Дякую «Івано-Франківськцементу за всебічне сприяння в такому досягненні!»


Write A Comment