Фото

Франківські таксисти пікетували обласне управління внутрішніх справ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні перед будинком обласного управління МВС зібралися працівники служби таксі «Явір», аби привернути увагу правоохоронців на беззаконня, що діється в Івано-Франківську. Майже два місяці таксисти цієї служби страждають від невідомих, які б’ють і палять їхні машини.

«З 16 липня нам по-варварськи пошкодили вже сім автомобілів, — розповів журналістам директор служби Михайло Рибак. — Водіїв, які приїжджають на замовлення або беруть підсадку, очікують бандити, які б’ють вікна та кузови машин, одну машину навіть спалили. А сьогодні вночі підпалили ще дві машини. Ці автомобілі ще вчора працювали і возили людей, а сьогодні їхні власники залишилися без заробітку».

За його словами, таксисти зверталися з листами до начальників обласного УМВС та МВС України, але безчинства продовжуються. «Ми приїхали до них, щоб вони подивилися, які результати їхньої праці за податки, які ми платимо», — підсумував Рибак.

Кілька десятків таксистів у вигляді колони припаркувалися навпроти будівлі обласного УМВС, евакуатор привіз дві спалені машини. Тим часом, за словами водіїв, до них одразу підійшли працівники ДАІ з проханням від’їхати в інше місце, пригрозивши скласти адмінпротоколи, мовляв, машини припарковані у недозволеному місці. Тим часом ще кілька міліціонерів зялися переписувати номерні знаки автомобілів таксистів.

Як розповів «Репортеру» Василь Фелик, перший заступник начальника обласної міліції, правоохоронці відкрили кілька кримінальних справ, ведуться оперативні заходи та документування подій. Він пообіцяв, що машини, спалені сьогодні вночі, будуть останніми, і найближчим часом злочинців затримають.

Після акції перед будинком УМВС таксисти відправилися пікетувати адмінбудинок, вимагаючи коментарів від представників міської влади.


Write A Comment