Авто

У Франківську почнуть видавати електронні картки з 2 березня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Від 2 березня розпочнеться роздача електронних карток по франківських ЦНАПах.

Про це повідомили у вівторок, 18 лютого, на оперативній нараді у міського голови Руслана Марцінківа, пише “Репортер“.

«З 24 лютого на базі сіл, які увійшли у Франківську ОТГ ми зберемо базу пільговиків та учнів шкіл, – повідомив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк. – Вже з березня розпочнеться роздача електронних квитків на руки».

Директор франківського департаменту освіти і науки Ігор Максимчук доповнив, що наразі база школярів для пільгових проїзних квитків налічує 30 тисяч.

«Всього місто закупило 205 валідаторів, 55 з них вже є у транспортних засобах, встановлення інших ще продовжується, – розповідає Голутяк. – П’ять тисяч карток для продажу вже надійшли у виробництво до нашого підрядника. Ми розраховуємо, що потрібний нам тираж ми виготовимо приблизно за 25 днів».

Перехідний етап запровадження буде тривати два – три місяці.

«Ми реально це зробимо не раніше червня. Бо буде і друга хвиля видачі квитків, у якій ми розраховуємо ще десь на 10 тисяч пільговиків», – каже Віталій Голутяк.

Вартість картки поки не назвали, але сказали, що проїзд з карткою буде дешевший, ніж без неї. До червня карка проїду (для не пільгових категорій населення) коштуватиме 30 грн плюс дві бонусні поїздки. А вже на придбану картку потрібно буде покласти певну суму, для списання коштів за кожну поїздку.

Бонусні проїзди КП «Електроавтотранс» додає для заохочення купувати картки. З червня бонусних проїздів вже не буде. Картка буде продаватися у кіосках преси. Також до березня їх будуть продавати кондуктори та водії, паралельно з обілеченням пасажирів.

Електронний квиток чекає грошей і весни. Що може змінитися в комунальному транспорті Франківська з 1 березня

За словами директора КП «Електроавтранс» Віталія Голутяка, депутат Андрій Грималюк допомагає з інформаційною підтримкою запуску проєкту. Вже зробили два рекламні відеоролики та газету з роз‘ясненням потрібності даної новації. Скоро планують запустити електронний додаток.

Електронні картки старого зразка, які видали франківцям раніше, обіцяють замінити на нові.

«Процес реєстрації на електронну картку відбувається фактично постійно, – каже директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк. – Ми здійснюємо прийом і по запису і без запису, деколи доводиться трішки почекати, але всі хто звертаються – отримують картки». Мер попросив посадовців спробувати уникнути черг на видачу”.

«Пенсіонери, як почують, що з червня не зможуть їздити безкоштовно, то будете мати великі черги, тому подумайте, як можна буде цього уникнути», – сказав Руслан Марцінків.

На що Семанюк зауважив, що вони будуть інформувати отримувачів карток в смс-повідомленнях коли саме варто прийти по картку.

В Департаменті вже створено два робочих місця для реєстрації пільговиків у єдиному соціальному реєстрі. Для видачі електронних квитків обіцяють організувати п’ять робочих місць. Реєстрація на електронну картку проводиться за адресами:

– вул. Грушевського 29 (Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківсткої міської ради)

– Вул. Незалежності 9 (ЦНАП)

– Вул. Галицька 124 А (ЦНАП)

– Вул. Івана Павла ІІ, 4 (ЦНАП)

– Вул. Гетьмана Мазепи, 185 (ЦНАП)

– Вул. Ботанічна 2 (КП «Івано-Франківськводоекотехпром»)

– Вул. Хмельницького, 59а ( ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»)

– Вул. Вовчинецька, 198 (Клуб «Прометей» ЕАТ)

– Вул. Тролейбусна 40.

Записатися на виготовлення та отримання картки можна за телефонами: 1580 (Служба оперативного реагування) 050-010-1580 та 067-010-1580

«Нас чекає напружена весна, бо це нове для нас. Але таким чином ми захищаємо нашу громаду, всю нашу ОТГ», – підсумував мер міста.

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.