Авто Світ

У Франківську на два тижні перекриють вулицю Мазепи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку проводитиме роботи по заміні водопроводу на вулиці Мазепи. Роботи триватимуть від вулиці Гординського до вулиці Червоного Хреста.

01353783[1]

„На цій ділянці планували асфальтування, але, через незадовільний стан водопроводу, ремонтні роботи довелося розпочати саме із заміни водопроводу, щоб не довелося згодом розкопувати відремонтовану дорогу”, – наголошує директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Підрядником по виконанню робіт є КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Уже вирішили, яким чином будуть перекривати дорогу, адже по ній постійно їздить дуже багато машин.

Роботу будуть проводити у два етапи, спочатку на ділянці від вулиці Гординського до вулиці Гурика, а згодом роботи проводитимуть від вулиці Гурика до міської лікарні.

„Ми старатимемося відгороджувати одну половину дороги, щоб не повністю перекривати від руху транспорту Мазепи, і просимо вибачення у водіїв та мешканців міста за тимчасові незручності. На сьогодні уже провели роботи із фрезерування ділянки дороги, а усі роботи триватимуть близько двох тижнів”, – каже Михайло Смушак.

Write A Comment