Авто

Обміняти тимчасове посвідчення водія відтепер можна у франківському ЦНАПі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
ЦНАП міста Івано-Франківська, що на вулиці Незалежності, 9 запрошує обміняти тимчасове посвідчення водія.

Тим, хто протягом двох років, з дня видачі посвідчення водія, був сумлінним водієм, іспити складати не потрібно, пише «Репортер» з посиланням на пресслужбу МВК.

Отримати нове посвідчення у ЦНАП можуть всі, хто не здійснював адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, або мав такі порушення (не більше двох) але не вчинив кримінального правопорушення, передбаченого статтею 286 Кримінального кодексу України.

Дійсним посвідчення буде протягом 30 років. Проте, обмін першого посвідчення водія можливий виключно після закінчення строку його дії та при умові, що його власник надасть повний пакет документів:

  • посвідчення водія, що обмінюється;
  • паспорт громадянина України;
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, а у разі відсутності, в силу релігійних переконань – паспорт з відміткою про це (якщо ця інформація відсутня в базі даних);
  • документи, що підтверджують зміну персональних даних особи, якщо такі відбулися;
  • медичну довідку встановленого зразка, дійсну на дату подання документів;
  • платіжний документ (квитанцію), який засвідчує оплату бланкової продукції.

Вартість виготовлення посвідчення водія – 219 гривень (без послуг банку).

У разі, якщо такі порушення були, громадянин обмінює своє посвідчення водія на постійне лише після складення практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

«Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.  Поновлення права керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється після підготовки у навчальному закладі та після успішного складення теоретичного і практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки», – йдеться в повідомленні.

У разі виникнення будь-яких запитань з приводу обміну посвідчення водія просимо  звертатися за телефонами (0342)750119, 752041, 752061.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.