Авто

На Надрічній закритий переїзд спричинив величезні затори на сусідніх вулицях (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вранці 19 вересня транспортний колапс виник на вулицях міста, які суміжні з залізничним переїздом на вулиці Надрічній в Івано-Франківську. 

Через ремонт об’єкту, який виконують підрозділи “Львівської залізниці”, переїзд закрили з 22 вечора, і попри анонс, о шостій ранку не відкрили. Станом на 9:30 ділянка досі перекрита, пише Galka.

На  вулицях Вовчинецькій, Сагайдачній, Максимовича, Хмельницького, Кобилянської, Промисловій, Василіянок, Івасюка, Йосипа Сліпого, Миру, Хоткевича, Незалежності та інших вулицях винкли затори.

Залізничники пояснили, що зіткнулися з незапланованими труднощами під час заміни колії на цій ділянці.

“В зоні переїзду не могли демонтувати колії, це було складніше, ніж ми очікували і планували. Вона настільки запресована і заїзджена, забетонована водою і піском, який роками назбирувався…Виник суцільний бетон. З 2000 року там нічого не робилося”, – розповів заступник начальника Івано-Франківської дистанції колії по технічній частині Юрій Гуцуляк.

Близько 11 години дві з чотирьох смуг руху на переїзді залізничники обіцяють відкрити. А ремонтні роботи хочуть завершити до кінця дня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.