Акцент

В майбутній клініці святого Луки завершили зовнішні роботи (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Майбутня клініка матиме 6 поверхів та буде надавати медичні послуги широкого профілю.
В новій будівлі буде: лабораторія крові, магнітно-резонансна томографія, комп’ютерна томографія, флюорографія, кабінети лікарів-консультантів різних напрямків, дві операційні кімнати та палати для післяопераційного й стаціонарного обслуговування, пише Івано-Франківське Архієпархіальне управління УГКЦ.
УГКЦ продовжує і надалі трудитися над будівництвом повноцінної клініки Святого Луки. Вона стане першою церковною лікарнею в Україні. На сьогоднішній день завершені всі фасадні роботи, а також проведено облагородження території.
Для проведення фасадних робіт майстри використовували виключно високоякісні будівельні матеріали. В майбутньому це дозволить збільшити процес експлуатації, а також сприятиме енергозбереженню будівлі. Здійснюючи роботи по благоустрою території, працівники висадили багато зелених насаджень, адже це впливає на очищення навколишнього середовища. Окрім того, було проведено освітлення внутрішньої території. Ось як весь цей комплекс виглядає з висоти пташиного польоту.
Попереду ще дуже багато роботи, однак будівництво повноцінної клініки Святого Луки впевнено прямує до свого завершення.
Довідково: наразі в Івано-Франківську активно діє лікувально-діагностичний центр святого Луки, який у своїй діяльності ставить за мету насамперед допомагати всім потребуючим, особливо людям із пільгових категорій. Так, центр святого Луки щомісяця надає пільгові та безкоштовні медичні послуги для малозабезпечених людей, ветеранів АТО/ООС, а також дітям з особливими потребами з Центру соціальної реабілітації та діагностики.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.