Акцент Соціум

У Івано-Франківській області 160 підтверджених випадків COVID-19 – 268 аналізів очікують результатів (КАРТА)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
По області 237 негативних результатів, з підтверджених – дев’ять летальних випадків.

Про це повідомили у вівторок, 7 квітня, під час брифінгу щодо поширення коронавірусної інфекції на території Івано-Франківської області, пише Репортер.

Фото ілюстративне

“Наразі ми створили карту захворюваності на COVID-19 по області, – каже заступниця голови ОДА Марія Савка. – Щоразу вона буде змінюватися і оновлюватися, її можна переглянути як на сайті ОДА, так і на офіційній сторінці у Фейсбуці”.

Наразі в місті працює два ПЛР-апарати. В область також поступили препарати, які включені в перелік лікування коронавірусної хвороби.

“Одним із основних завдань для нас є також забезпечення медпрацівників засобами захисту, – додала Савка. – До 15 квітня в область очікується 9000 одноразових костюмів для захисту. Зараз звертають до всіх лікарів – ви захищаєте людей, але не забувайте про себе”.

В області наразі працює комісія від МОЗ та ДСНС. Вони перевіряють медзаклади в області на готовність приймати пацієнтів з коронавірусом.

“Зрозумійте, ми всі люди, в кожного є проблеми, які треба вирішувати, – каже начальник ГУ НП в області Віталій Голубош. – Під час карантину ми склали вже 150 адмінпротоколів, з них 11 – це порушення правил ізоляції. Штраф немалий – від 17 тис грн. Але поліцейські стараються вести роз’яснювальні розмови, аби не штрафувати мешканців міста. Закликаю людей поставитися до нашої роботи з розумінням і дотримуватися усіх правил карантину”.

Голубош також додав, що служби в церквах наразі дозволені.

“Наразі богослужіння в церквах дозволено, але при умові, що в церкві буде не більше 10 осіб разом зі священнослужителями. В інших випадках ми будемо вживати заходи. Перебування людей поблизу церков заборонено. Служба йде, а люди стоять на вулиці. По дорозі до церкви вони все одно контакують і спілкуються”,  – каже Голубош.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.