Акцент

На Прикарпаття прибули вірусологи з Києва, щоб налаштувати ПЛР-системи для визначення COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на п’ятницю, 3 квітня, 410 прикарпатців госпіталізовані з підозрою на коронавірус у лікарні. 164 результати вже отримали, у 84 не підтвердився коронавірус.

Наразі ще 247 осіб очікують результати, повідомили на брифінгу в Івано-Франківській ОДА, пише “Репортер“.

“Найбільше людей, у яких встановлений діагноз, – у Франківську, 42 хворих підозрою, 23 – з позитивним діагнозом, – каже начальник управління організації медичної допомоги населенню та медицини катастроф Володимир Чемний. – Потім йде Надвірнянський район, Тисменицький, Калуський. У Снятинському районі сім позитивних випадків, всі з села Вовчківці”.

Вісім пацієнтів на Прикарпатті зараз перебувають під апаратом штучного дихання.

Також на брифінгу повідомили, що в Івано-Франківській області лікування від COVID-19 буде тільки безкоштовним для пацієнтів.

“Наші медзаклади уклали договори з Національною службою здоров’я України. Наша область – восьма серед 25 областей по укладених договорах, – каже т. в. о. голови ІФ ОДА Віталій Федорів. – Таким чином передбачені від держави гроші на ліки, лікарів”.

Також, за словами Віталія Федорова, зараз на Прикарпаття прибули вірусологи з Києва, які допомагають місцевим фахівцям налагодити роботу ПЛР-систем для визначення коронавірусу. Коли системи запрацюють, в обалсті визначатимуть хворих вдвічі швидше.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.