Акцент

Дві коломийські лікарні отримали 40 комп’ютерів від колег з Польщі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Комп’ютерну техніку в Польщі за участі тамтешньої влади урочисто передали головному лікарю Коломийського міжрайонного фтизіопульмонологічного диспансеру Віктору Титику та директору комунального некомерційного підприємства «Коломийська районна лікарня» Андрію Кошкіну.

Про це пише Департамент охорони здоров’я ІФ ОДА.

Щоб перейняти досвід іноземних фахівців та покращити матеріально-технічну базу, ще в 2015 році був підписаний тристоронній Договір про співпрацю між Коломийським міжрайонним фтизіопульмонологічним диспансером, обласним госпіталем легеневих хвороб та обласною станцією швидкої допомоги (м. Ольштин, Польща).

“Для нас це надзвичайно цінна співпраця, – каже головний лікар Коломийського фтизіопульмонологічного диспансеру Віктор Титик, – адже крім того, що можна перейняти досвід, побачити практичні напрацювання їхніх закладів, так ще й колеги з Польщі допомагають оновити нам матеріально-технічну базу. А це в часи реформування галузі медицини має неабияке значення, адже є вимоги часу і кабінети лікарів мають бути оснащені комп’ютерами зі створеною центральною базою даних”.

Нагадаємо, що завдяки такій співпраці, в 2016 році від вищезгаданих польських медичних закладів коломийський фтизіопульмонологічний диспансер вже отримував автомобіль медичної швидкої допомоги. І обіцяють, що на початку літа 2020 року отримає знову.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.