Афіша

Читайте у свіжому “Репортері” від 13 червня (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 13 червня, у передплатників, а також на розкладках у Франківську та області з’явиться черговий номер газети «Репортер».

Цього разу газета проїхалася по кандидатах у Верховну Раду від Прикарпаття, пройшла пішки 440 км по Іспанії та зробила ще багато цікавих речей.

  • Якщо нічого не зміниться, то вже в липні Україну чекають позачергові вибори в Раду. Як і раніше, половина нардепів пройде за списками, а половина по мажоритарці. Хто піде від Івано-Франківщини? Не надто нові обличчя – у топ-темі номера.
  • Кінець травня, початок червня вже запам’яталися зливами. Але п’ятдесят років тому Франківськ пережив майже водяний апокаліпсис. Як це було – читайте в газеті.

Бідні родичі пожежних. В яких умовах працюють гірські рятувальники на Прикарпатті (ФОТО)

  • Людей на Дорозі Якова щороку більше. От, і франківчанка Наталя Гочева пішки пройшла по Іспанії понад чотириста кілометрів. Навіщо? У Репортері – Дорога, якою ніколи не йдеш один.
  • Уявлення про свято Трійці в Галичині поєдналися з культом героїв, які загинули під час визвольних змагань, зокрема січових стрільців. Майже сто років пройшло, є що згадати. Читайте: Зелені свята – час вшанувати героїв.

Людина тижня за версією “Репортера” – Іванна Книш

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.