Війна

Зустрічаємо за мештами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зустрічаємо за мештами. Редакція газети «Репортер» продовжує приділяти достатньо багато уваги нашим політикам та чиновникам. Хочуть вони того чи ні. Звісно, нас не може не тішити, що вони з негативним чи позитивним захватом читають наші матеріали…

Шкода, що ми ще не доросли до того, аби все це було без образ. Наші політики ніяк не можуть збагнути, що вони публічні люди і так чи інакше мусять перебувати під пильним поглядом преси. Хтось просто на нас ображається, хтось називає нас дальтоніками, а хтось взагалі розказує, що треба фотографувати, а що ні. Якщо так піде далі, то ми матимемо повний список для того, щоб одного разу написати «Зустрічаємо за фобіями та комплексами».

Сьогодні ми поговоримо про взуття. Адже воно може багато чого розповісти про характер власника, його охайність, амбітність, почуття стилю, спосіб життя, а також рівень доходів володаря.Що взувають наші посадовці, бізнесмени та політики?

Про це нам розкажуть модельєри Григорій Лаврук та Роман Гусак. В останню хвилину Депутат Ікс через поважні причини відмовився давати коментарі і тому нам довелося замінити його. Важко нам прийшлося, можете нам тільки поспівчувати. Однак, врешті-решт, ми знайшли депутата, який погодився нам допомогти. Тож читайте коментарі Депутата Ігрек.

Михайло Вишиванюк, депутат обласної ради

Модельєри: Надзвичайно модне взуття цього сезону — броуги (черевики з накладками із шкіри, прикрашені дірочками і насічками), правда, важливу роль відіграє догляд за ними. Рекомендують таке взуття чистити одразу після приходу додому, коли шкіра ще тепла, тоді краще лягають креми, і взуття довше служить. Броуги — якнайкраще підходять до класичного костюма.

Депутат Ігрек: Більш-менш пристойні капці. Видно, що з доброї шкіри. Скорше за все це взуття підібрала екс-губернаторові особа жіночої статі.

Богдан Борович, депутат обласної ради

Модельєри: Строгий чоловічий стиль, передбачає обов’язково закрите взуття чорного або коричневого кольорів, на яке легкою складкою падають брюки костюма. Ще однією важливою складовою є пояс, який має бути обов’язково в тон взуття.

Депутат Ігрек: Радянські гавнодави сандалетного типу. Дуже зручні для пересування каналізаційними колекторами.

Ганна Беляшова, депутат обласної ради

Модельєри: Суть босоніжок полягає в тому, що вони підкреслюють ноги і роблять ходу легкою. Правда, в тому випадку коли їх видно. Не варто одягати до штанів взуття такого роду, краще класичні туфлі із заокругленим або ж тупим передом. А босоніжки нехай залишаться для легких спідниць.

Депутат Ігрек: В неї, напевне, поганенькі мешти, якщо вона ховає їх під штанами такої довжини.

Василь Кричун, депутат міської ради

Модельєри: Для невисоких неповних людей більше всього підходить костюм в смужку, і бажано вашого розміру, він робить людину ще стрункішою та імпозантнішою, сорочка класичного білого кольору і точно не сандалі — класичні черевики, або, як на нас, Вам більше пасуватимуть броуги.

Депутат Ігрек: Мокасини для бідних індіанців! Кричунчук — вождь красно-білошкірих! Чувак конкретно солідарний з найбіднішими верствами суспільства.

Ольга Бабій, депутат обласної ради

Модельєри: Незважаючи на актуальність балеток в цьому сезоні, вони точно обходять класичний та діловий стилі одягу. Легке взуття на низькій підошві з оздобленнями (бантики, каміння) говорить нам про романтичність та легкий характер Ольги Бабій, що непритаманне для бурхливого моря політики. Взуття має бути з закритим передом із невисоким каблуком, що надасть поважності і елегантності.

Депутат Ігрек: Сумна доля туфель-«лодочок». На тендітних ніжках вони швидко перетворилися на «баркаси».

Віктор Корбецький, депутат міської ради

Модельєри: Правильно підібрані пояс та взуття за кольором. Та вкотре повторюємося: однаковою помилкою всіх чоловіків чи то їх дружин, є неправильне розуміння того, що таке літнє взуття. Це не сандалі! Воно ділиться за товщиною підошви, чим вона тонша, тим на спекотнішу погоду розрахована. Взуття повинно бути обов’язково закритим.

Депутат Ігрек: Ще одні совіцькі сандалєти! Ногам, які потіють, треба дихати?

Володимир Шкварилюк, заступник голови ОДА

Модельєри: Лаковане чоловіче взуття потребує особливого догляду, тому не кожен насмілиться стати його власником. Заокруглений перед та фактурні вставки — сміливо і модно, однак воно дивиться елегантніше в поєднанні з темним костюмом з металевою ниткою у своєму складі (з своєрідним блиском), і як кажуть: «на мільйон доларів».

Депутат Ігрек: Лакові мешти, то фішка стриптизерок, ще б трохи вищий каблук  і жезл в руки і ОДА б мала свій екземпляр представництва цієї прибуткової справи.

Роман Шевчук, депутат обласної ради

Модельєри: За нашими політиками можемо зауважити дивну тенденцію на сірі костюми, чи не пов’язано це зі страхом  виділитися?… Добре, що ремінь та черевики одного кольору, але є зауваження щодо моделі взуття — вона застаріла. Навіть при правильному догляді за взуттям воно більше кількох місяців не прослужить.

Депутат Ігрек: Мешти гарні, файні, добротні, ходили ми в них при совітах, походимо й ще.

Дмитро Шлемко, депутат Верховної Ради

Модельєри: Все досить стримано і по?депутатськи. Сірий костюм із металічною ниткою у складі, класичний білий комірець та темне взуття. Можливо, трохи невдала краватка, не варто вибирати їх за політичними уподобаннями.

Депутат Ігрек: Туфлі-танки. Суцільна класика. Дєдушка Лєнін не відмовився б від таких переконливих накопитників.

Лідія Шкрібляк, депутат міської ради

Модельєри: Елегантно та витончено одягнена Лідія Василівна робить немалий внесок в розвиток культурного життя міста. Вона, безперечно, знає, що одягати і як носити. Класична біла блузка, жакет та брюки із швидше за все льону, босоніжки в тон — запорука безперечного успіху.

Депутат Ігрек: Попелюшка не втрапила на бал, натомість пригальмувала в міській раді. Головне, не загубити туфельку в коридорі, бо роздягнуті депутати – то вже компромат.

Руслан Панасюк, депутат міської ради

Модельєри: Один з чи не найкращих варіантів ділового класичного стилю (закрите взуття, правильна довжина брюк, колір шкарпеток співпадає по тону із штанами…). Дуже важливою є довжина шкарпеток, що одягають до взуття: чим вони довші, тим краще. Шкарпетки не мають відкривати гомілку у сидячому положенні і повинні бути без рельєфів чи малюнків.

Депутат Ігрек: Файні мешти, але після їх взування потім довго треба прати шкарпетки. Певне, в тому шкіряному перепльоті поширюються мільйони бактерій і порохів.

Петро Романчук, депутат міської ради

Модельєри: Не найвдаліше поєднання, кажуть, що діловим взуттям вважають черевики чорного або коричневого кольорів, якщо дивитися з класичного боку. Однак світові дизайнери пропонують чоловічі моделі на 2007?2008 роки найрізноманітніших кольорів та фактур (шкіра крокодила, змії, зебри, поні…). Можливо варто замислитись?

Депутат Ігрек: У такі «пухирі» пристойний терорист міг би сховати грамів 300 тротилу!

Ярослав Зуб’як, депутат міської ради

Модельєри: Взуття до костюма вибирають за принципом контрасту, і в жодному разі воно не повинно зливатись з брюками. А також має бути повністю закритим. Варто зазначити, що до костюма в смужку  чудово підійде чорне взуття на шнурівці із заокругленим передом, до якого не завадить підібрати ремінь такого ж кольору та фактури.

Депутат Ігрек: Якщо пан Ярослав хотів щось протитанкове, то треба було купити собі гади на 20 шнурівок.

Лідія Дмитрів, депутат обласної ради

Модельєри: Стримана, консервативна жінка із елегантним смаком. Як і чорний, білий завжди в моді, підкреслює індивідуальність і привертає увагу. Не завадили б яскраві аксесуари, але це залежить від бажання.

Депутат Ігрек: Не дуже можна, але в принципі стиль зберігається.

Зіновій Шкутяк, депутат Верховної Ради

Модельєри: Взуття на шнурівці дивиться елегантно, але вкотре переконуємось, що для наших бездоріж воно не годиться. Темні черевики будуть доречніше. Шкарпетки не мають складатися в гармошку, вони мають вільно лягати по нозі. І ще одним правилом із світу ділового костюма є його кольорова гама — не більше трьох кольорів.

Депутат Ігрек: Туфлі, судячи з усього, ручної роботи. Особливо вражають загнуті носаки. Чи то натяк на модні течії серед китайських чиновників, які традиційно полюбляють загнуті носаки, чи то пан Шкутяк економить на домашніх колодках.

Поради від модельєрів Романа Гусака та Григорія Лаврука:

Взуття є невід’ємною частиною нашого життя, воно крокує з нами крізь час і тому потрібно знати хоча б основні правила догляду за ним.

Перше, старе як світ правило: не слід носити одну і ту ж пару черевиків два дні підряд. Виключення можна зробити лише тоді, коли ваше взуття справило на когось настільки сильне враження, що ночувати Вам довелось не вдома. В решті випадків черевики повинні відпочивати.

Другим, нехитрим правилом є застосування лопатки для взуття, щоб задники черевиків довше зберігати твердими.

Третє правило — найважливіше: взуття слід зберігати на спеціальних дерев’яних розпірках, краще за все, якщо вони виготовлені із кедра, легкий вишуканий запах якого передається взуттю.

Ну і нарешті останнє: взуття потрібно чистити кожного дня, прийшовши додому, його потрібно зняти і протерти тканиною. Через кожні три рази черевики потрібно натирати воском, після чого знову протирати тканиною.

Так чому ж люди судять про людину по взутті? Можливо, через те, що це найбільш вразлива деталь одягу, вона пов’язує нас із землею і вказує, як ми стоїмо в цьому світі.

Запам’ятайте наостанок: людина в хорошому костюмі і брудному чи дешевому взутті демонструє відсутність смаку, а людина в чистому і розкішному взутті та навіть не в найкращому костюмі справляє враження мільйонера, який не вміє одягатись. Приділяйте більше уваги своєму взуттю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.