Війна Погляд

Загарбники, які рили окопи у Чорнобилі, заслуговують на премію Дарвіна, – Верещук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук вважає, що російських окупантів, які рили окопи в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, потрібно номінувати на премію Дарвіна.

Про це вона жартома повідомила на своїй facebook-сторінці, пише Репортер.

Зазначимо, що премія Дарвіна — віртуальна щорічна премія, названа на честь одного з авторів теорії еволюції Чарльза Дарвіна. Премію присуджують особам, котрі найбезглуздішим чином загинули, або втратили здатність мати дітей і таким чином позбулися можливості зробити свій внесок у генофонд людства, що допомагає врятувати його від виродження. Обов’язковою умовою отримання премії, є повна відсутність прямих нащадків (однак із правила є винятки).

Нагороду можуть вручити за «вилучення неповноцінних генів із генофонду людства» і в низці випадків можуть присуджувати живим людям, що втратили репродуктивну здатність, у результаті безглуздого нещасного випадку, що виник через їхню власну дурість.

“Так от. Вважаю, що російські військовослужбовці, які рили окопи в лісі в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, цілком заслуговують бути номіновані на Премію Дарвіна цьогоріч. Бо вони добровільно отримали такі дози радіації, наслідки яких їм будуть пояснювати лікарі в спеціальних захисних костюмах. Це той випадок, коли ворог вселяє жах через тирсу у нього в голові”,  – вважає Верещук.

Тим часом білоруські журналісти повідомляють, що у гомельський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології людини привозять російських солдатів.

Як повідомили 31 березня в Енергоатомі, російські окупаційні війська покинули територію ЧАЕС та місто-супутник Славутич.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.