Війна

За добу окупанти тричі намагалася наступати в районі Вовчанська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Харківському напрямку за минулу добу російські війська тричі за підтримки авіації намагалися штурмувати українські позиції в районах Вовчанська та Тихого, йдеться у зведенні Генштабу.

На Куп’янському напрямку відбулося десять бойових зіткнень. Росіяни намагалися покращити тактичне положення в районах Петропавлівки, Синьківки та Піщаного. Неподалік Синьківки наступ армії РФ відбито. А у районах Петропавлівки та Піщаного ще тривають бої.

Юрій Федоренко, командир батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-Ї ОШБр імені Івана Сірка, який зараз тримає оборону на Харківському напрямку, розповів, що на відтинку Стрілече-Глибоке ситуацію стабілізували. Російські військові не мають успіху.

У Вовчанську ситуація складніша, проте майже повністю стабілізована. Відбуваються важкі вуличні бої та за кожен будинок та підвал точиться жорстка боротьба, зазначив Федоренко.

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Харківському напрямку РФ веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед у глибину українських бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.