Війна

З прикарпатських бібліотек вилучають комікси про лесбійську любов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Всі раніше передані до бібліотек примірники коміксу «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» вилучають через звернення від християнських спільнот області та окремих активістів.

Про це під час постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики повідомила член комісії, заступниця начальника відділу культури і мистецтв управління культури, національностей та релігій ОДА Мирослава Корнелюк, пише Бліц-Інфо.

“Ми вже знаємо скільки їх є, це небагато примірників. Ми справді їх розповсюдили по всіх бібліотеках, але це по одній, по дві в кожній бібліотеці. Але зараз ми вилучаємо ці книги на звернення громадян”, – повідомила Корнелюк.

За словами Корнелюк, загалом у прикарпатських бібліотеках нарахували 46 примірників скандальної книжки.

Як зазначилося під час комісії, звернення з вимогою вилучити ці книги, як такі, що підривають інститут сім’ї в Україні, також надійшло і до обласної ради. А саме, одне від представників християнських спільнот Івано-Франківська, інше – від заступника голови обласного об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка Мирослава Січка. Комісія вирішила перенаправити їх до облдержадміністрації.

Уряд придбав комікси про лесбійок для шкільних бібліотек

Нагадаємо, на початку року коштом держбюджету були закуплені дитячі книжки про так зване одностатеве кохання. Міністерство культури України та Державна установа «Український інститут книги» придбали 1240 примірників книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» (автор О’Нілл Кейт, 2019 р.), яка видана у вигляді коміксу на тему ЛГБТ-стосунків. Дітям від 5 років пропонується ознайомитися з історією про двох дівчат, яка закінчується їхнім весіллям.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.