Війна

З початку карантину у Калуській ЦЛР захворіли понад 50 медиків, 10 — зараз у стаціонарі

Google+PinterestLinkedInTumblr
У понеділок, 9 вересня, у Калуші відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого заступник гендиректора Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця поінформував про те, якою є ситуація в Калуській ЦРЛ.

Саме в цей медзаклад госпіталізують хворих на коронавірусну інфекцію та з підозрами, пишуть Вікна.

За словами Валерія Паляниці, після спаду кількості госпіталізованих наприкінці серпня — у вересні, починаючи з жовтня, кількість хворих у стаціонарі зростає.

Причому побільшало пацієнтів, які знаходяться у важкому стані. В Калуській ЦРЛ вже збільшили кількість ліжок для лікування коронавірусних хворих — з 135-ти до 166-ти (31 додаткове ліжко відкрити у капітально відремонтованій дитячій лікарні). Так що з напливом хворих лікарня справляється — станом на 9 листопада у стаціонарі є 122 хворих, з них 16 — іногородні.

Також в Калуській ЦРЛ працюють над збільшенням кількості ліжок, до яких підведений кисень, — їх вже є понад сотня, працюють чотири кисневі концентратори і в цілому проблем із забезпеченням хворих киснем немає. За словами Валерія Паляниці, лікарня також забезпечена засобами індивідуального захисту, розхідними матеріалами та ліками.

Проблемою є значна захворюваність серед медичних працівників Калуської ЦРЛ — вже захворіли понад 50 осіб. Станом на 9 листопада десять з них лікуються у стаціонарі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.