Війна

Якість і надійність кондиціонерів COOPER&HUNTER

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Літо на носі. Час задуматись, де купити кондиціонер. Безумовно, звернутись треба до надійного дистриб’ютора, що має досвід поставки і реалізації кліматичної техніки в Україні. Тільки офіційний постачальник гарантуватиме якість товару. На додачу, забезпечивши професійний монтаж.

Надійність, професіоналізм і відповідальність – три кити, завдяки яким обладнання безперебійно працює довгі роки, забезпечуючи свіжість повітря і комфорт у оселі. Кондиціонер COOPER&HUNTER – це правильний вибір.

Який кондиціонер купити?

З огляду на те, де буде встановлена техніка, у квартирі, офісі або на підприємстві, визначається тип пристрою, спосіб його встановлення.

Кондиціонери зі спліт-системою визнані найбільш популярними, їх обирають, згідно статистики, близько 90% покупців. Вони використовуються у побуті і промисловості. Представляють собою два блоки: зовнішній і внутрішній. Серед переваг економія електроенергії, мінімум шуму в роботі, швидке охолодження/нагрівання кімнати.

Мобільний – відрізняється компактністю, є переносним приладом, який може використовуватися в різних кімнатах шляхом вільного переміщення. Аби не роботи отвору в стіні, повітропровід виводять у вікно. Ціна – вища, ніж у кондиціонерів зі спліт-системою.

Недорого коштує кондиціонер, який працює на звичайному компресорі. Принцип роботи заключається в перемінному включенні і вимиканні, через що працює гучно.

Дещо дорожче коштує обладнання з інверторним компресором. Основа роботи – постійна активность. При досягненні заданої температури переходить на уповільнену швидкість роботи, а не вимикається.

До кого звернутись за покупкою?

Ринок кліматичного обладнання вражає різноманітністю пропозицій. Кожен можу зіткнутися зі складністю вибору, здавалось би, такого простого пристрою, як кондиціонер. Варто розуміти, що на обладнання покладаються ряд функцій: створення оптимального мікроклімату в квартирі/будинку, охолодження повітря у спекотні літні дні, нагрівання повітря у міжсезоння та взимку. Крім того, кондиціонер виконує очищення повітря, прибирає з нього зайву вологу.

Переваги співробітництва з COOPER&HUNTER:

  • Якісна і довговічна робота сертифікованої техніки.
  • Професійний монтаж.
  • Консультації відносно роботи техніки.
  • Техпідтримка.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
  • Швидке оформлення замовлення.
  • Відправка у будь-яке місто України.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.