Війна

Війська рф стягують важке озброєння у бік Херсона

Google+PinterestLinkedInTumblr

Окупанти  активно перекидають військову техніку через тимчасово захоплені території України. Міський голова Мелітополя Іван Федоров заявив, що через місто пройшли три великі колони російської військової техніки. Вони пересувалися в бік Херсона, пише Репортер з посиланням на DT.ua.

Війська рф стягують важке озброєння у бік Херсона
Фото: Getty Images

За словами Івана Федорова, російські війська впродовж трьох днів активно перекидають військову техніку через тимчасово захоплені території України. Їхня колона налічувала 100 одиниць важкого озброєння.

Федоров також наголосив, що окупанти не випускають людей з тимчасово окупованих територій  Запорізької області. Мета – щоб використовувати їх як живий щит.

Читайте: Окупанти зазнають значних втрат у боях – Генштаб

Також російські окупаційні війська допускають можливість свого виходу з Мелітополя. При цьому попереджають, що у такому разі всю заміновану ними міську інфраструктуру буде знищено.

Нагадаємо, мелітопольські партизани від початку повномасштабної війни пустили під ухил два бронепоїзди окупантів, знищили міст між Мелітополем і Токмаком. Загалом партизани добилися того, що загарбники не почуваються в безпеці на українській землі, розповів мер Іван Федоров.

«Спекотний серпень» – гаряча пропозиція від «Репортера»!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.