Відео Війна

В обласній інфекційній лікарні не встигають оформляти хворих з Covid (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У реанімаційному відділенні Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні всі ліжка зайняті пацієнтами, хворими на COVID-19.

Про це розповів виконувач обов’язків генерального директора медзакладу Микола Стовбан, пише Репортер з посиланням на Cуспільне Карпати.

Це – фото черги із “швидкими” 27 серпня біля Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні.

З його слів, медики приймального відділення не встигають оформляти хворих. Біля лікарні щодня вишиковується черга бригад швидкої допомоги.

Впродовж пів години 9 карет невідкладної допомоги одна за одною привозили пацієнтів з підозрою на COVID-19, – розповідає виконувачка обов’язків заступника генерального директора лікарні Оксана Цимбалюк. Сьогодні в реанімаційному відділенні медзакладу немає вільних місць, всі пацієнти тут є кисневозалежними.

“Ми вже маємо на даний момент 75 хворих. Переважають все ж таки важкі хворі і є — середньої важкості. І, на жаль, вік цих хворих щодо COVID-19 помолодів. Хворіють діти — і одномісячна дитина, і трирічна, і 15 років. Наша лікарня перейде повністю на лікування хворих з “ковідною” інфекцією, тому що бачимо чітке зростання цієї хвороби”, — каже Оксана Цимбалюк.

Усі пацієнти інфекційної лікарні з діагнозом COVID-19 невакциновані, каже виконувач обов’язків генерального директора медзакладу Микола Стовбан. Саме це, за його словами, вплинуло на ріст захворювання.

“На території нашої області, як і, напевно, в Україні в цілому, також циркулює вірус “Дельта”. Станом на сьогодні, верифіковано вже майже 49 випадків такого вірусу. Його концентрація в тисячу разів більша в крові, ніж звичайного, до якого ми звикли у 2019-2020 роках. Відповідно, ми маємо наслідки, які зараз є в лікарні, – 10 тяжкохворих у відділенні інтенсивної терапії на апаратах ШВЛ”, — розповідає Микола Стовбан.

Більше дивіться у відео.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.