Війна

Українські війська просунулися вперед під Бахмутом – ISW

Google+PinterestLinkedInTumblr

Українські війська 28 липня проводили контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту та просунулися вперед під Бахмутом. Про це йдеться у щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише УП.

Українські війська просунулися вперед під Бахмутом – ISW

У повідомленні інституту наголошується, що українські військові заявили, що продовжують контрнаступальні операції на північному та південному флангах Бахмута. Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що українські сили продовжують просування на південь від Бахмута.

В ISW зазначили, що один з російських “воєнкорів” заявив 28 липня, що українські сили просунулися вперед біля Курдюмівки та Андріївки.

Російські “воєнкори” також стверджували, що українські сили продовжують наземні атаки вздовж кордону Донецької та Запорізької областей біля Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки) та Урожайного (9 км на південь від Великої Новосілки), а деякі “воєнкори” визнали, що українські сили захопили Старомайорське, наголошується у звіті.

В ISW відзначили, що українське джерело стверджувало, що українські військові просунулися на відстань до 10-12 кілометрів від основної лінії оборони росіян на Бердянському напрямку.

Читайте: Голоси війни. Яна Солошина з Херсонщини – про окупацію, втрату чоловіка та нове життя у Франківську

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.