Війна

Українські розвідники захопили ворожу командно-штабну машину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Підрозділ Головного управління розвідки Міноборони захопив російський модуль розвідки та управління 9С932-1 (Барнаул-Т).

Ворожу командно-штабну машину українські розвідники захопили на північно-західному напрямку Києва, повідомляє Репортер з посиланням на ГУР МО.

командно-штабну машину новини Івано-Франківська

Призначення машини – здійснення розвідки повітряних цілей. Мета її перебування на нашій території – протидія роботі української авіації.

Під час бою екіпаж модуля знищено.

Разом з машиною до рук українських розвідників потрапила документація підрозділу окупантів, особисті документи, карти й засоби зв’язку.

командно-штабну машину новини Івано-Франківська

Наразі штабну машину передали в розпорядження 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Вона вже перебуває на бойовому чергуванні.

Захоплені документи ретельно вивчаються українськими розвідниками. Опрацьовуються особисті дані російських військовослужбовців, участь яких у війні проти України відтепер офіційно задокументовано, – йдеться у повідомленні ГУР МО.

новини Івано-Франківська

Перші висновки з вивчених документів: в російській армії величезна проблема з розкраданням військового майна. Згідно із знайденими в машині рапортами командирів, у низці бойових машин підрозділу відсутні стаціонарні засоби зв’язку та необхідне обладнання.

командно-штабну машину новини Івано-Франківська

Особисті документи росіян стануть частиною доказової бази у міжнародних судах. Жоден окупант не уникне покарання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.