Війна

Україна визволила з російського полону ще 106 своїх захисників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У результаті обміну 25 травня додому повертаються 106 захисників – вісім офіцерів і 98 військових рядового й сержантського складу. Також репатрійовані три тіла: двох іноземців та українки, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Читайте: Стати на ноги, милиці, протези. Як у Франківську пораненим бійцям повертають повноцінне життя

Україна визволила з російського полону ще 106 своїх захисників

Усі врятовані захищали нашу землю на Бахмутському напрямку. 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти, – йдеться у повідомленні штабу. – Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних Сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Читайте: «Кожен атовець був готовий». Як живе у війну «Бандерівський схрон»

Щонайменше сім врятованих оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених уже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік

Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернулися додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

Команда Координаційного штабу на виконання доручення Президента не припиняє докладати щоденних зусиль заради порятунку наших Захисників та Захисниць. Ми віримо і боремося, аби кожен і кожна повернулися з ворожої неволі, – додають у штабі.

Читайте: Жінки на війні. Оксана Рубаняк – дівча у кулеметному взводі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.