Війна Світ

У США розглядають можливість надання Україні зброї більшої дальності

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сполучені Штати готові розглянути можливість постачання Україні озброєнь середньої дальності, які здатні завдавати ударів по аеродромах на території росії.

Про це повідомила під час зустрічі з групою військових оглядачів заступник міністра оборони США Кетлін Хикс, пише Репортер з посиланням на Голос Америки.

Фото ілюстративне

Так, ми продовжимо розглядати типи засобів, які просять українці, – в плані того, щоб надати їм трохи більше дальності та дистанції, – заявила Хикс у відповідь на питання про те, чи готовий буде Вашингтон вивчати варіант передачі Києву зброї, що потенційно дозволяє вражати військові аеродроми на території росії.

Проте вона застерегла від спроб забіги вперед та не повідомила подробиць про тип озброєнь.

Поки не буде оголошено про ці пакети, я б не хотіла забігати вперед президентських рішень. Проте ми просуваємо ці пакети дуже швидко. І вважаю, ви побачите більше в майбутні дні, – сказала Хикс.

Їй запитали, чи означають її висловлювання, що США готові розглянути можливість постачань Україні озброєнь більшої дальності, ніж ті, які передавалися до теперішнього часу.

“Відповідь – так”, – підкреслила Хикс.

Крім того, вона підтвердила, що американська сторона продовжить забезпечувати українську розвідувальною інформацією.

“Знаємо, що розвідувальна підтримка, яку ми робимо, є життєво важливою. Українці теж ясно давали це зрозуміти публічно. Ми продовжимо робити це”, – відмітила Хикс.

Хікс також пояснила, що США продовжуватимуть постачання Україні боєприпасів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні