Війна

У МОЗ пропонують не допускати невакцинованих дітей до школи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Міністерстві охорони здоров’я України пропонують не допускати до школи дітей, які не мають щеплення проти основних хвороб. Також пропонують обов’язкову вакцинацію для частини дорослого населення.

Про це головний санітарний лікар Ігор Кузін розповів в інтерв`ю Ліга.life, пише Слово і Діло.

Фото ілюстративне

«Я зважав би на рішення Верховного суду щодо недопуску невакцинованих дітей до закладів освіти. І запроваджував подібні норми в законі: не допускати до закладів освіти дітей, які не вакциновані і не мають на це об’єктивних причин, абсолютних медичних протипоказань», – зазначив санлікар.

Він також зазначив, що для невакцинованих дітей буде альтернатива очному навчанню – дистанційний формат. Кузін додав, що є частина дорослого населення, для якої вакцинація має бути обов’язковою: працівники освіти, сфери обслуговування.

«Ми не маємо допускати їх до робочих місць без щеплення. Для всіх інших забезпечити обов’язковість доволі важко і сам процес контролю не матиме практичного сенсу. Це скоріш власний вибір людини, що обов’язково мають вакцинуватись працівники освіти, сфери обслуговування», – наголосив санлікар.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.