Війна

У Коломийській та Долинській громадах можуть посилити карантин через зростання хворих на Covid

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук під час брифінгу в ІФ ОДА 11 січня розповів про стан із поширенням коронавірусу в регіоні.

За його словами,  протягом першого тижня 2022 року спостерігається ріст захворюваності. Про це повідомили на facebook-сторінці обласного ЦКПХ, передає Репортер.

“Зростання захворюваності на COVID-19 фіксується в п’яти районах нашої області, винятком є Верховинський район. Таким чином зростання захворюваності становить: Івано-Франківський район 27,1%, Надвірнянський район – 21,7%,
Косівський район -22%, Коломийський-71%, Калуський-71%”,- сказав Савчук.

Руслан Савчук зазначав, що найбільший ріст захворюваності спостерігається у двох територіальних громадах області – Долинській та Коломийській.

«Спостерігаючи за ситуацією з COVID-19 в області зафіксовано, що в Коломийській та Долинській ОТГ фіксується ріст захворюваності серед населення. Сьогодні мною, як головним державним санітарним лікарем області, внесено Подання щодо можливості розгляду на комісії ТЕБ та НС введення додаткових протиепідемічних заходів на території цих двох територіальних громад з метою локалізації поширення вірусу»,- зазначив медик.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.