Війна

У Франківську відкрили пам’ятні дошки ще чотирьом загиблим воїнам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ще чотири анотаційні дошки з’явились в Івано-Франківську. Їх відкрили на фасаді вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки.

Присвячені вони захисникам України: Володимиру Козиру, Тарасу Тимурі, Михайлу Клодніцькому та Євгену Хоміцькому, йдеться на сторінці Івано-Франківської міськради.

У Франківську відкрили пам’ятні дошки ще чотирьом Героям

Володимир Козир – солдат, водій-електрик взводу зв’язку 2 спецбатальйону. Велика війна застала його в навчальному центрі «Десна». Далі він захищав Україну від російської агресії на Сумщині, обороняв Харків, воював під Горлівкою. Загинув 20 березня 2023 року в районі Авдіївки.

У Франківську відкрили пам’ятні дошки ще чотирьом захисникам

Тарас Тимура – солдат, кулеметник, 42 механізована бригада. Проходив військовий вишкіл на Яворівському та Рівненському полігонах, після чого захищав Україну на передовій. Загинув 17 червня 2023 року поблизу населеного пункту Ямпіль Краматорського району Донецької області.

Михайло Клодніцький – молодший сержант, командир розвідувального відділення 78 окремого десантно-штурмового полку. З 2011 по 2012 рік, а також з 2020 по 2022 роки працював водолазом-рятувальником при ДСНС в Івано-Франківській області. 25 лютого 2022 року добровільно став на захист України. Воював у 102 бригаді територіальної оборони. Загинув 27 жовтня 2023 року в районі Вербового, у Запорізькій області.

Євген Хоміцький – сержант, командир артилерійського розрахунку, 128 окрема гірсько-штурмова бригада. З 2017 року по 2020 рік служив в аварійно-рятувальному загоні спецпризначення ДСНС в Івано-Франківській області. 26 листопада 2020 року призваний на військову службу за контрактом у 128 бригаду, де його і застало повномасштабне вторгення ворога. Загину поблизу села Кам’янське Василівського району Запорізької області.

Важливо пам’ятати про наших Героїв, які показують приклад всьому нашому суспільству, що за свою державу треба боротися, – каже міський голова Руслан Марцінків. – На жаль, війна триває далі. Ворог надіється, що ми втомимось. Тому ми маємо допомагати й робити все можливе для нашої перемоги! Вічна пам’ять Героям!

Читайте: Майдан, десять років потому. Згадуємо загиблих героїв Прикарпаття з їхніми рідними та друзями

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.