Війна

У Франківську шукають 600 добровольців, аби сформувати батальйон тероборони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті сформують сім батальйонів територіальної оборони. Один із них – у місті Івано-Франківську.

Батальйон дислокуватиметься на вулиці Ребета, поінформував у прямому ефірі на радіо «Західний полюс» міський голова Франківська Руслан Марцінків, пише Курс.

батальйон
Фото ілюстративне

«Дуже важливо якнайшвидше сформувати цей батальйон, зараз іде набір працівників, – сказав Марцінків. – Хто хотів би піти служити, закликаємо піти служити в територіальній обороні».

За словами Марцінківа, в складі міського батальйону тероборони є 45 чоловік на постійній основі. 23 офіцерські посади, решта – солдати і сержанти. Крім того, є 600 вакансій – це добровольці, які працюють на своїй роботі і можуть укласти контракт у батальйоні тероборони. Добровольці будуть час від часу проходити навчання зі збереженням заробітної плати. У разі потреби вони підлягають призову і одразу сформується батальйон, пояснив мер.

«Базове завдання тероборони – перешкодити замінуванням, терактам, диверсіям на об’єктах стратегічної соціальної інфраструктури міста, – зазначив мер і як приклад навів мости до Франківська через Бистрицю. – Охорона громадського порядку в разі військових дій. Електрика, вода, вокзал – це теж стратегічні об’єкти».

Репортер

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.