Війна

У франківській лікарні №1 зі 196 хворих на коронавірус, лише троє були вакциновані

Google+PinterestLinkedInTumblr
Серед госпіталізованих за вересень до МКЛ №1, то лише троє людей були вакциновані. Семеро померли — вони щеплення не мали.

Про це 29 вересня йшлося на оперативній нараді у міського голови Руслана Марцінків, інформує “Галка”.

Заступник директора КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» Володимир Вовчук каже, що є проблема з інфекційним контролем — не можуть забезпечити контроль відвідувачів.

“Раніше нам з цим допомагали муніципали”, – каже Вовчук.

Він також відзначив, що поступає багато киснезалежних пацієнтів з коронавірусом.

Нагадаємо, що начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко також говорила, що до лікарень міста потрапляє багато киснезалежних пацієнтів.

Директор КНП «Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради» Тарас Василик додав, що у закладі розгорнуто 120 ліжок, а завантаженість – 70%, іногородні пацієнти – 43%.

“Багато пацієнтів киснезалежних. На одного вдень йде 20-25 кілограм кисню, а загалом використовують 650-700 кг кисню вдень. Два тижні тому ми ушпиталювали 5-7 людей, а у тепер по 25-30 осіб. За вересень у нас лікувалися 196 хворих з коронавірусом, з них – троє були вакциновані. Це лише 1,5% зі всіх хворих. Померло семеро, які не були вакциновані – це говорить про те, що потрібно робити щеплення, аби вберегти себе”, – говорить Василик.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.