Війна

Сирійці саботують вербування найманців для війни в Україні – ГУР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Попри обіцянки сирійського керівництва, росіяни не отримали жодної чіткої відповіді.

Керівництво сирійської армії не надало росії, як вона того вимагала, чітких списків своїх “добровольців”. Сирійці мали воювати на боці рф в Україні, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР), пише Репортер.

ГУР сирійці новини Івано-Франківська

Так, напередодні відбулась зустріч між командувачем російського угруповання у південних провінціях Сирії генералом збройних сил рф Олександром Журавльовим і командувачем 8 бригади в південній сирійській провінції Дера полковником Насімом Абу Ірра.

Під час зустрічі російський генерал поставив чітку вимогу сформувати та надати список імен та особистої інформації бойовиків з підрозділів Абу Ірра та з Сил оборони Сирії, які готові до участі у війні проти України. Однак сирійський полковник не надав чіткої відповіді. Натомість пообіцяв вийти на зв’язок після консультацій «з іншими представниками керівного складу 8 бригади».

На сьогодні попередні обіцянки сирійської влади про системне постачання найманців для російської армії не виконуються. Більшість сирійських військових не готові ризикувати своїм життям заради примарного грошового забезпечення, – зазначили в ГУР.

Водночас росіяни намагаються домовитись про вербовку найманців зі складу 16 бригади Сирійської Арабської Республіки.

Раніше міністр оборони росії Шойгу заявив, що «в бойових діях на боці ЛДНР» готові взяти участь 16 тисяч жителів Близького Сходу.

У Франківську зареєстрували добровольчий батальйон “Галичина”, – Марцінків

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.