Війна

Широкий вибір гербіцидів українського виробництва

Google+PinterestLinkedInTumblr

Втомлива боротьба з бур’янами знайома всім хліборобам. Особливо страждають від неї аграрії, які вирощують сільськогосподарські культури в промислових масштабах. На допомогу їм були випущені ефективні гербіциди ТМ Bayton. Його виробництвом займається українська агрохімічна компанія «Vitagro Partner», існуюча на ринку вже досить тривалий термін. Саме тому вона завоювала репутацію бездоганного постачальника і заслуговує на увагу.

Асортимент підприємства дуже різноманітний. Засоби розрізняються за способом внесення, впливу на бур’яни і наявность певної активної речовини в складі. Однак, завдяки тому, що в їх виробництві були задіяні кращі формуляції та компоненти, всі вони характеризуються високою результативністю і впливом на широкий спектр бур’янів. Крім того, товари з каталогу мають наступні переваги:

  1. Тривалий термін дії.
  2. Відсутність негативного впливу на насіння.
  3. Слабка токсичність.
  4. Підвищення врожайності.
  5. Отримання здорової продукції.

Усвідомлюючи всю красу використання гербіцидів представленого підприємства, багато хто вирішив почати з ним співпрацювати. Оптові покупці мають можливість отримати додаткові привілеї, користуючись особливо вигідними умовами покупки. Прийнятні розцінки, оперативні терміни доставки, а також повний супровід клієнтів – все це далеко не єдине, чим може порадувати «Vitagro Partner».

Особливості застосування продукції з асортиментуРозроблена лінійка унікальних препаратів служить для оптимізації витрат аграріїв. Завдяки тому, що вироби з каталогу ідеально працюють в парі з іншими пестицидами, вони забезпечують оптимальне використання всіх технічних ресурсів. Крім того, така агрохімія відповідає вимогам європейських стандартів, а тому здатна гарантувати відмінні результати. Але такими вони будуть лише в тому випадку, якщо використовувати препарати у відповідних погодних умовах і правильній концентрації. Отримати детальну інформацію про правила внесення хімічних рідин можна у фахівця компанії. Професійний агроном із задоволенням відповість на хвилюючі вас питання, проведе аналіз ситуації і розробить індивідуальну програму використання ЗЗР. Такий відповідальний підхід до захисту, безсумнівно, принесе радість, так як позначиться на обсязі врожаю і його бездоганних властивостях.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.