Війна

Швидкі та надійні. Батько з сином з Прикарпаття роблять баггі на фронт (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сільський гараж вони перетворили на майстерню. Там ні на день не припиняється робота. На Прикарпатті батько, що воював в АТО, та син згуртували довкола себе фахівців автосправи і вироблять баггі для фронту.

Вже чотири десятки їхніх маневрених та швидких автівок працюють у найгарячіших точках передової. Замовлення військових ледве встигають виконувати – така до них черга. Зараз тестують новий екземпляр, й одночасно готують каркаси ще трьох.

Як розповідають військові, на фронті все впирається у швидкість. На джипах, пікапах їдуть 40 км за годину на деяких ділянках, то на баггі – 60 км за годину.

Ідея робити баггі військовим прийшла Володимиру Глиняйлюку. Він уже воював в АТО і тоді із заздрістю дивився відео американців на баггі. Тоді батько з сином продали свій джип і купили перші запчастини. Уже від травня 2022 почали відправляти на фронт свої авто.

Батько з сином враховували усі побажання військових, аж поки не зробили ідеальний варіант, який підходить усім – спецпризначенцям, парамедикам, розвідникам. Їхні авто працюють по всій лінії фронту.

Більше дивіться у сюжеті ТСН.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.