Війна

Штам “дельта” підтвердили у 108 прикарпатців, – Савчук

Google+PinterestLinkedInTumblr
Головний санлікар області Руслан Савчук повідомив, що у 108 мешканців Івано-Франківської області виявили коронавірусний штам “дельта”.

Про це медик написав на своїй facebook-сторінці, передає Репортер.

“Державною установою «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України» минулого тижня, на підтвердження виявленого штаму вірусу «Дельта», до лабораторії ДУ «ЦГЗ МОЗ України» на секвенування було відправлено ще 50 взірців матеріалу від хворих на Covid-19, що перебували, як на амбулаторному лікуванні, так і були госпіталізовані в заклади охорони здоров’я області.У всіх 50 взірцях було підтверджено вірус “Дельта”, – повідомив Савчук.

Загалом уже підтверджено вірус «дельта» вже у 108 мешканців Прикарпаття.  З усіх хворих вакциновано лише 4 особи – а це лише 3,7%

Так троє отримали повну вакцинацію, одна особа – лише першу дозу. Вакцини були різні: Pfizer (2 випадки), Coronavac (1 випадок), AstraZeneca (1 випадок).  Проте, всі вакцини вберегли хворих від госпіталізації – всі вони лікувалися вдома з легким перебігом хвороби.

“59 осіб із 108 було госпіталізовано до лікувальних закладів області і, на превеликий жаль, одна особа померла. Зауважу, що географія вірусу охоплює всі райони нашої області. Збільшилась частка хворих з підтвердженим вірусом «Дельта» в людей молодого віку: – до 30 років – 11 осіб, – від 30 до 39 років – 15 осіб Найбільш вразливою категорією залишаються особи старшого віку: у 59 осіб, старших 60 років, підтверджено вірус “Дельта”, – додає Савчук.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.