Війна

росія вже вичерпала резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп – ГУР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У рф на державному рівні триває прихована мобілізація. В Бєлгородській та Ростовській областях на основі призовників та мобілізаційних ресурсів формують нові підрозділи окупаційних військ, які направляють на територію України. Проте, застосування таких військ переважно є неефективним. Резерви дієздатних БТГр – вичерпано.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, пише РепортерРезерви

Через військомати викликають військовозобов’язаних, вони підписують контракти, після чого формуються нові підрозділи та направляються на територію України. На скільки ефективне застосування таких військ – це вже показують бойові дії. В багатьох випадках це не є ефективним. Але ми реально розуміємо, що на сьогодні ресурси, які стосуються найбільш боєздатних батальйонно-тактичних груп, російська федерація вичерпала. Хоча в неї ще достатньо резервів для того, щоб вводити на територію України, – наголосив представник воєнної розвідки України.

Вадим Скібіцький підтвердив інформацію про пригніченість та депресивний морально-психологічний клімат в підрозділах російських окупаційних військ.

Найбільш пригнічений моральний стан – у військовослужбовців 1 та 2 армійських корпусів з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей. Тому що саме там відбувається примусова мобілізація і призов до лав російських окупаційних військ. Непідготовлений особовий склад, який не має по суті бойового досвіду, спрямовується зараз на найбільш важливі напрямки. Крім того, ті резервісти, які направляються на територію України з рф, особливо з її центральних регіонів, східних регіонів, вони просто їхали й думали, що їдуть заробляти гроші, а тут їх по суті зустрічає потужний опір ЗСУ, сил оборони, територіальної оборони та всього населення України, – каже представник воєнної розвідки України.

Скібіцький додав, що замість отримання грошей, росіяни повертаються додому в мішках для трупів, що дуже впливає на моральний стан окупантів.

Нагадаємо, розпочалась вісімдесята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. На Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбили десять атак окупантів. Зокрема, знищено пʼять танків, пʼять артилерійських систем, шість одиниць бойової броньованої техніки та сім автомобілів противника.

Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України. Основна мета – встановлення повного контролю над територією Донецької, Луганської і Херсонської областей. Та забезпечення сухопутного коридору з тимчасово окупованим українським Кримом.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні