Війна

Прикарпаття втратило військових: Романа Волковича, Андрія Клюбу, Олександра Струтинського, Михайла Винника та Михайла Олійника

Google+PinterestLinkedInTumblr

На Запорізькому напрямку загинули четверо військовослужбовців з Івано-Франківщини — Роман Волкович, Андрій Клюба, Олександр Струтинський та Михайло Винник. Також обірвалося життя старшого солдата, стрільця батальйону Національної гвардії України 52-річного Михайла Олійника.

Роман Волкович на псевдо Лисий служив кулеметником, повідомляє Суспільне. Родині бійця висловили співчуття на Facebook-сторінці ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради, в якому навчаються доньки Романа Волковича.

На Запорізькому напрямку загинули троє бійців 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ
Роман Волкович. Фото: Facebook/Irina Volkovich

Андрій Клюба на позивний Грузин навчався у ліцеї № 18 Івано-Франківської міської ради, повідомили на Facebook-сторінці навчального закладу. Опісля він закінчив факультет фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Життєвий шлях Андрія був присвячений батьківщині та улюбленій родині. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким героя. Розділяємо вашу скорботу та глибокий біль втрати. Ми пишаємося Андрієм та його заслугами перед країною. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях, — написали на сторінці факультету фізичного виховання і спорту.

У 78 батальйоні 102 бригади служив кулеметником.

На Запорізькому напрямку загинули троє бійців 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ
Андрій Клюба. Фото: Facebook/Андрій Клюба

Олександр Струтинський на псевдо Електрик — родом з Донецької області. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну перевіз свою родину на Івано-Франківщину і пішов воювати гранатометником у 78 батальйон 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

На Запорізькому напрямку загинули троє бійців 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ
Олександр Струтинський. Фото: Facebook/Анатолій Нато Мицкан
Військовослужбовці загинули у ніч з 17 на 18 квітня 2023 року.

Знаєте, як воно буває? День минає, є різні справи, клопоти, радості, журби… І тут дзвінок… І тихий голос побратима вимовляє один за одним позивні… Троє. В одну прокляту мить… Троє! З твого взводу… Троє, з якими ти рік в одних посадках пліч-о-пліч з автоматами, з лопатами, в окопах, в сірій зоні, в бункерах… І ти розумієш, що просто немає слів… Троє чоловіків… Троє синів… Троє батьків… Троє у розквіті сил, — написав на Facebook-сторінці побратим полеглих Анатолій Мицкан.

Також 17 квітня на Запорізькому напрямку під час обстрілів противника загинув житель села Довгий-Войнилів, молодший сержант Михайло Винник 1967 р.н., повідомив голова Верхнянської громади Михайло Маліборський.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів та бойових побратимів. Висловлюємо щирі співчувчуття родині. Вічна пам’ять і слава герою! – пише Маліборський.

Михайло Винник

Крім того, 17 квітня через важку недугу обірвалося життя старшого солдата, стрільця батальйону Національної гвардії України 52-річного Михайла Олійника. Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Михайло – уродженець Калуша, був призваним на військову службу ще 26 лютого 2022 року, поміж перших став на захист нашої України.

Розділяємо невимовне горе родини, яка, на жаль, не дочекалася захисника з Перемогою… Вся наша громада щиро співчуває близьким, друзям, колегам у непоправній втраті, – йдеться в повідомленні.

Похорон розпочнеться завтра, 20 квітня, о 12:00 год від кімнати панахиди УГКЦ св. Архистратига Михаїла.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.