Війна

Прикарпаття впевнено рухається до четвертої хвилі коронавірусу, – Дзьомбак

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківській обласній державній адміністрації 28 вересня відбулася традиційна онлайн-нарада за участі медиків та чиновників. На ній розповіли про ситуацію з поширенням коронавірусу в області.

За словами заступника начальника департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Володимира Дзьомбака, зараз в області щодня зростає кількість хворих, у яких виявляють коронавірусну інфекцію. Тільки за минулий тиждень захворіли 1 165 прикарпатців, пише Репортер.

“В області продовжується тенденція до зростання добової кількості осіб, яким діагностовано коронавірус. І ми впевненими темпами доходимо до четвертої хвилі. За минулий тиждень захворіли 1 165 осіб, що на що 231 особу більше (20%), ніж за попередній тиждень. А від початку вересня виявлено 3 135 хворих на Covid-19 і щодня реєструється 80-120 хворих”, – розповів Дзьомбак.

Він додав, що зараз в області 2 300 активних хворих на Covid, з них – 743 на стаціонарі у лікарнях області, половина з яких киснезалежні. Тож заповненість лікарень, які приймають пацієнтів з коронавірусом, становить 57, 2%. Окрім того, 50 пацієнтів зараз у реанімаціях, 13 – підключенні до ШВЛ.

За словами Дзьомбака, найбільш заповнені хворими франківські лікарні.

“Найвищий показник зайнятості хворих є в обласній інфекційній лікарні – 79, 5%, центральна міська клінічна лікарня (м. Івано-Франківськ – ред.)  – біля 76%, Косівська – 69%, Коломийська інфекційна – 69%, Івано-Франківська міська клінічна лікарня №1 – 60%. Ми бачимо, що кількість пацієнтів росте”, – додав Дзьомбак.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.