Війна

Прикарпатські волонтери ремонтують автомобілі для 102 бригади ТрО на передовій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волонтерська організація “ВОЛЯ” займається безкоштовним ремонтом автомобілів на передовій ще від початку повномасштабного вторгнення. Волонтери з Прикарпаття в цивільному житті були автослюсарами та з часом об’єдналися, аби допомогти воїнам, йдеться у сюжеті 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщина.

волонтери на передовій

Автомобілі ламаються кожного дня, тому допомога в їхньому ремонті є актуальною

Волонтер Тарас Ткачук розповідає, що в людей зараз не так багато грошей, як на початку війни, тому й донати стали меншими. Зараз більше грошей, запчастин та автомобілів поступають з-за кордону, хоча і там є свої проблеми

З перших днів, коли хлопці поїхали на передову, ми почали допомагати, возити продукти та машини. Ще із того часу ми приїжджаємо та допомагаємо чим можемо. Ремонтуємо машини, забираємо їх та ремонтуємо дома, – каже Ткачук.

Кожна поїздка з Прикарпаття до хлопців на передову обходиться волонтерам приблизно у 20 тисяч гривень.

Хлопці із перших днів повномасштабної війни допомагають військовим не тільки для нашого батальну, а й для інших бригад та напрямків, – каже начальник відділу цивільно-військового співробітництва 74 батальйону Назарій Полюк. – Вони ще на початку привозили нам гуманітарну допомогу, засоби захисту та форми. Забезпечували військових чим могли.

Читайте також: «Наші пташки боляче клюють»: франківські нацгвардійці показали, як воюють дронами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.