Війна Соціум

Прикарпатські школи мають самі вирішувати, чи йти на карантин у “жовтій” зоні, – Кімакович

Google+PinterestLinkedInTumblr
У четвер, 23 вересня, в Івано-Франківській області та всій Україні почали діяти обмеження жовтої карантинної зони. Так, усі школи, де понад 80% вакцинованих працівників, продовжують працювати у звичному форматі.

Як раніше писав Репортер, голова ІФ ОДА Світлана Онищук заявляла про те, що ті школи, де менш як 80% вакцинованих вчителів, підуть на карантин без дистанційного навчання. Проте, 22 вересня, міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет повідомив, що такі школи мають працювати дистанційно. Також про це ввечері 22 вересня заявив й головний санлікар Прикарпаття Руслан Савчук.

За його словами, у середу, 22 вересня, на засіданні уряду внесли зміни до постанови КМУ №1236. Згідно з ними, дошкільні заклади освіти та початкові класи працюватимуть у жовтій зоні. Так само працюватимуть старші класи в школах, де вакциновані щонайменше 80% працівників.

А учні старших класів, де вакциновані менш як 80%, зможуть навчатися онлайн.

У четвер, 23 вересня,  очільник  департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович розповів Репортеру, що навчальні заклади мають самі вирішувати, як їм працювати під час посилення карантину.

“Кожна школа приймає рішення самостійно про форму навчання погоджуючись з засновником. Тобто, вони обирають або дистанційне навчання, або оголошують карантин. Це вирішує дирекція школи”, – каже Кімакович.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.