Війна

Прикарпатські лікарні готові прийняти 2 777 хворих на Covid-19

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківській області розгорнули 2 777 ліжок для розміщення хворих з коронавірусом. Проте лишень 39% з них забезпечені киснем.

Про це в Івано-Франківську на нараді в облдержадміністрації повідомила в.о. директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Ірина Кобельська, передає Укрінформ. 2 777 ліжок

Фото ілюстративне

«Загальна кількість забезпечення ліжко-місць киснем у нас становить близько 39%. Цей показник впав через те, що ми розгорнули додаткові ліжко-місця (для хворих на коронавірус – ред.)», – зазначила Кобельська.

За її словами, стан забезпечення кисню у лікарнях є різним. Так, від 50% до 80% киснем забезпечені ліжко-місця у 8 лікарнях. В межах 40%-50% киснем забезпечені ліжко-місця у 10 медзакладах і в межах 10%-30% – ліжко-місця в 6 лікарнях.

Кобельська зазначила, що на Прикарпатті протягом останніх двох місяців підвести кисень вдалось до 500 ліжко-місць у медзакладах, і це удвічі більше, ніж було досі.

«До кінця листопада плануємо киснем забезпечити 407 ліжок, до кінця грудня – 840. В тому числі й за рахунок придбання кисневих концентраторів», – додала в.о. директора Департаменту охорони здоров’я.

Серед найбільших проблем в ОДА називають можливість придбання кисневого обладнання: ємностей для рідкого кисню, кисневих генераторів та концентраторів. Втім, до середини грудня лікарні області обіцяють обладнати 216 системами кисневих концентраторів.

Раніше на забезпечення кисневої терапії в лікарнях Прикарпаття з обласного бюджету скерували 1 млн грн, ще 18 млн грн з державного бюджету.

Наразі в Івано-Франківській області для хворих на коронавірус розгорнуті 2 777 ліжко-місць. На черзі ще 360 ліжко-місць у 4-х лікарнях.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.