Війна

Прикарпатські громади отримали гранти на розвиток від “Нафтогазу”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
«Нафтогаз» визначив 50 фіналістів конкурсу грантів «Енергія розвитку», які отримали по 100 тис. грн на проекти з покращення якості життя у своїх громадах.

Серед переможців – 14 громад із Львівської, Волинської, Івано-Франківської областей. Проекти треба реалізувати до кінця жовтня цього року, пише Zaxid.net.

Конкурс для громад, на територіях яких провадять свою діяльність газовидобувники, стартував наприкінці січня цього року. Загалом надійшло 306 заявок із 11 областей України. З-поміж них відібрали 90 проектів для другого туру. У співпраці з Інститутом партнерства та сталого розвитку від березня 2021 року учасники конкурсу пройшли 8 освітніх модулів під час яких представників громад навчали сталому розвитку, проектного управління, фандрейзенгу, фінансового менеджменту та фінансового планування.

«Найважливіше те, що ми сформували платформу лідерів громад на територіях присутності Укргазвидобування (Група Нафтогаз). Об’єднали людей заради спільної доброї мети. Когось навчили, а комусь нагадали як писати проекти, змотивували залучати фінансування з різних джерел і управляти цими коштами аж до реалізації ідеї», – зазначив Олексій Сердюченко, заступник директора з земельних та соціальних питань газопромислового управління «Львівгазвидобування».

У фінал конкурсу потрапили 50 проектів, на реалізацію кожного з яких «Нафтогаз» виділив по 100 тис. грн. Проекти направлені на забезпечення якості освіти, здорового способу життя та розвитку інфраструктури громади.

Західноукраїнські проекти стосувалися, до прикладу, створення простору для медико-психологічної реабілітації дітей з особливими потребами у селі Розвадів на Львівщині та для соціалізації й адаптації дітей з особливими освітніми потребами на Волині в селі Затурців, облаштування «Зеленого класу» для можливості навчання дітей за межами школи в селі Гусаків Шегинівської територіальної громади, реалізації проекту «Поліклініка без черг» у селищі Делятин на Івано-Франківщині, впровадження сучасних методів збирання твердих побутових відходів у Карпатах, що запропонували у селі Черганівка на Косівщині, Івано-Франківської області. Крім того, завдяки конкурсу сучасна комп’ютерна техніка надійде у сільські школи, де її критично бракувало, десь будуть збудовані спортивні майданчики тощо.

Більше за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.