Війна

Повітря в нормі: мер Калуша розповів про пожежу на “Карпатнафтохімі” (ДОКУМЕНТ)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голова Калуської громади Андрій Найда  повідомив, що пожежу в цеху з виробництва хлорвінілу ТОВ “Карпатнафтохім” ліквідовано.

Повідомлення оприлюднили на публічній facebook-сторінці мера, передає Репортер.

“За попередньою версією в печі піролізу R-501B відбувся спалах коксу без подальшого горіння. Піч піролізу R-501B призначена для виробництва хлорвінілу з дихлоретану методом піролізу. Санітарною лабораторією ТОВ «Карпатнафтохім» проведено дослідження атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони, перевищень не виявлено, витяг додається”, – йдеться у повідомленні.

Він додав, що також для перевірки відібрали проби повітря у селі Мостище, в межах санітарно-захисної зони ТОВ «Карпатнафтохім» та в житловій зоні Калуської міської територіальної громади. Їх направили на лабораторні дослідження в Калуський районний відділ ДУ “Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”.

Результати буде оприлюднено на офіційному сайті Калуської міської ради. Ситуація контрольована, ведеться постійний моніторинг стану атмосферного повітря.

Нагадаємо, що вранці 8 лютого на підприємстві виникла пожежа.  Сталося загорання піролізної печі в одному з корпусів. Невдовзі на сторінці Верхнянської громади зявилося повідомлення про викид шкідливих речовин. Але через деякий час воно пропало.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.