Війна

Підійдемо – подолаємо. У Генштабі впевнені, що “лінія Вагнера” ЗСУ не зупинить

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Збройні сили України відстежують дії ворога і готуються долати оборонні укріплення, відомі як “лінія Вагнера” на окупованій частині Донбасу. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу 10 листопада, пише УП.

Лінія Вагнера новини Івано-Франківська

Інженерні загородження мають на меті або зупинити або ускладнити просування військ противника. Це можуть бути як вибухові, так і невибухові загородження, – каже Олексій Громов. – Але історія війн має досить багато прикладів, коли на кожну зброю виготовлявся засіб протидії. Так і в нас є, в тому числі й завдяки міжнародним партнерам, засоби подолання мінно-вибухових загороджень. На даний час ми ретельно вивчаємо хід відбудови так званої лінії і продумуємо, як її долати. Але можу вам впевнено сказати: підійдемо – подолаємо.

Читайте: Битва за Херсон не закінчена, але росіяни отримали нову фазу – ІSW

Нагадаємо, 19 жовтня 2022 року власник групи Вагнера Євгеній Пригожин заявив про будівництво укріпленої оборонної “лінії Вагнера” в окупованій Росією Луганській області.

Зокрема, Росія почала будівництво оборонних споруд навколо Маріуполя. Для цього два заводи виготовляють бетонні пірамідальні протитанкові конструкції, відомі як “зуби дракона”.

Читайте: Корегувальнику вогню з Франківська “світить” 15 років в’язниці

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.