Війна

Орденом “За мужність” посмертно нагородили чотирьох захисників з Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Полеглі захисники з Калуської громади Василь Цюпер, Ігор Чошко та Володимир Кушлик нагороджені орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда. Також орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили захисника з Коломийщини Богдана Круглика. Про це повідомили на сторінці Печеніжинської територіальної громади, пише Репортер.

Захисників Прикарпаття нагородили орденом "За мужність" посмертно

Василь Цюпер

Відповідно до Указу Президента України №384/2022 «Про відзначення державними нагородами України»Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)  нагороджений Герой із села Мостище Калуського району Василь Цюпер.

Йому було лише 58. За своє життя Василь Цюпер три рази йшов добровольцем на російсько-українську війну. Свій бойовий шлях почав на Донбасі в 2015. Героїчно стримував ворога в степах східної України.

Заслужив багато бойових нагород. З початком російського вторгнення не міг спокійно жити вдома. 1 березня вирушив на захист рідної держави, на свій останній бій. Він поклав своє життя заради України 23 березня 2022 року в нерівному бою з російським окупантом.

Ігор Чошко

Калушанин Ігор Чошко нагороджений орденом “За мужність” ІІІ Указом Президента України №384/2022 «Про відзначення державними нагородами України».

Ігореві Чошку виповнилося 45. Батько трьох чудових синів, найменший – другокласник. Ігор оберігав дружину, тому не казав їй, що вже воює з ворогом.

Загинув Ігор 7 березня 2022 року у 45-річному віці. Воював у складі 10 гірсько-штурмової бригади.
Орденом посмертно

Володимир Кушлик

Володимир Кушлик  нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно указом Президента України №384/2022 «Про відзначення державними нагородами України».
“Яка бригада перша їде, скажіть”, – ці слова Володимира Кушлика, сказані в перший день війни, будуть завжди пам’ятати працівники Калуського територіального центру комплектування і соціальної підтримки… Першою була 10 гірсько-штурмова… – згадує Андрій Найда. – Володимир став першим з початку повномасштабної війни, про кого сумна звістка прийшла у нашу громаду…
Володимир Кушлик загинув Героєм 7 березня 2022 року в нерівному бою з окупантом.

Богдан Круглик

Мешканця Печеніжинської громади Богдана Круглика нагороджено орденом “ЗА МУЖНІСТЬ” ІІІ ступеня посмертно.
Ми всі в боргу перед Богданом. Щоденно маємо пам’ятати про його відданість, відвагу, любов до України та народу, – повідомляють в Печеніжинській громаді.
Богдан “Гуцул” Круглик з початку Революції Гідності залишив все і поїхав до Києва відстоювати європейські цінності. Одним з перших добровольців пішов боронити рідну землю з початком російської агресії на Сході України. Пройшов Іловайський котел в складі добровольчого батальйону “Торнадо”, з 2016 року – боєць 10 окремої гірсько-штурмової бригади.
Богдан Круглик
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.