Війна

Окупанти підірвали частину боєприпасів на території ЗАЕС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Російські окупанти підірвали частину боєприпасів на майданчику Запорізької атомної електростанції біля зруйнованого учбово-тренувального центру та енергоблоку №1.

Про це повідомила пресслужба “Енергоатома”.

Національна компанія заявляє, що окупанти планують здійснювати підриви і надалі. АЕС у Запоріжжі є найбільшим ядерним об’єктом Європи.

Під час вибухів персонал залишав робочі місця, зазначає “Енергоатом”. Чи змінився радіаційний фон на території Запорізької АЕС після вибухів, наразі невідомо.

“Енергоатом” закликає партнерів та Міжнародне агентство з атомної енергетики (МАГАТЕ) до рішучих дій. За даними НАЕК, наразі на Запорізькій АЕС присутні 11 представників “Росатома”.

“Очевидно, що підриви боєприпасів на майданчику станції здійснюються за їхньою безпосередньою участю. Отже, виходить, що “Росатом” теж бере участь у цьому тероризмі. Усі встановлені міжнародні правила і вимоги ядерної та радіаційної безпеки порушуються цим концерном”, – заявляє “Енергоатом”.

Раніше керівник ДП “НАЕК “Енергоатом” Петро Котін розповів, що на Запорізькій АЕС зібрали керівний персонал і повідомили, що тепер станція перебуває у власності “Росатома”.

Кулінарна армія. Франківські шеф-кухарі готують для захисників (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.