Війна

Окупантам почали видавати антидоти від певних видів отрути – аналітики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Волонтери-аналітики мають свідчення, що російським військовим почали видавати антидоти від певних видів отрути.

Зокрема це антидоти від нервово-паралітичної речовини “зарин”, повідомляє УП з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО й дані волонтерів InformNapalm.

новини Івано-Франківська

Аналітики РНБО посилаються на дані волонтерів, що російським офіцерам, які воюють в Україні, зробили щеплення Pralidoxime – антидотом від фосфороорганічних сполук.

20 березня командному складу окупаційних військ РФ нібито видали ампули з атропіном. Атропін застосовують як антидот при хімічних отруєннях.

Крім того, в InformNapalm мають підстави вважати, що російські окупанти готуються застосувати в містах, де вони не можуть прорвати оборону, зарин. Його застосовують як хімічну зброю з нервово-паралітичною дією.

Читайте: Місяць війни. Як живе й бореться Україна та Прикарпаття (ФОТО)
Передісторія:
  • Західні посадовці та представники розвідувальних відомств попереджали, що Росія поширює фейки про наявність в України біологічної та хімічної зброї, аби підготуватися до застосування їх в українських містах.
  • 24 березня після саміту глав держав-членів НАТО, президент США Джо Байден пообіцяв суворо відповісти, якщо Росія вдасться до хімзброї. На саміті НАТО ухвалили резолюцію із запевненням захистити Україну в разі застосування біологічної або хімічної зброї.
  • Проти ночі на 21 березня через ворожий обстріл на підприємстві “Сумихімпром” стався витік аміаку. Військова адміністрація Сумщини повідомляла про радіус небезпеки щонайменше 2,5 км. Того ж дня рятувальникам вдалося ліквідувати аварію.
  • На Луганщині російські окупанти скидували фосфорні боєприпаси на міста, де перебувало цивільне населення. Поліція повідомляла про застосування росіянами фосфорних боєприпасів у Краматорську. Ці бомби заборонені відповідно до міжнародних конвенцій.

СБУ в Івано-Франківську викрила агітаторку “за відновлення СРСР”

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні