Війна

Обстановка на Східному фронті суттєво загострилася – Сирський

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Обстановка на Східному фронті останніми днями суттєво загострилася. Це повʼязано насамперед зі значною активізацією наступальних дій ворога, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки, – йдеться у повідомленні. – На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП.

За словами Олександра Сирського, цьому сприяє тепла суха погода, яка зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок місцевості. Незважаючи на значні втрати, росіяни застосовують нових підрозділи на бронетехніці. Завдяки цьому, додає він, ворог періодично добивається тактичного успіху.

Читайте: Бої тривають, Богданівка під контролем України – Міноборони

За результатами заслуховування висновків щодо характеру дій противника були прийняті рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО, – пише Сирський. – Також поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів. Знову постало питання досягнення технічної переваги над противником у високотехнологічних видах зброї. Тільки це надасть нам можливість перемогти більшого за чисельністю ворога і створити умови для перехоплення стратегічної ініціативи.

Як зазначає Головнокомандувач ЗСУ, другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військових,  насамперед – піхотних підрозділів, для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння.

Також Олександр Сирський відзначив найкращих воїнів відзнаками та цінними подарунками.

В особистому спілкуванні з нашими військовослужбовцями обговорили поточну ситуацію, а також шляхи вирішення всіх проблемних питань, – додає він. – Ми усвідомлюємо реальний масштаб та ступінь загрози з боку противника і готові до проведення адекватних та ефективних дій.

Читайте: Мама загиблого бійця з Прикарпаття просить підтримати петицію про надання йому Героя України

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.