Війна

Нічого святого. У Росії продають паски з літерою Z

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У російських магазинах перед Великоднем почали продавати паски з латинською літерою Z. Її російські окупанти наносять на свою військову техніку.

Кремлівське пропагандистське агентство РИА Новости повідомляє, що такі паски продають у магазині в Курганській області, пише НВ.

паски москальські новини Івано-Франківська

При цьому в РПЦ заявили, що «підтримують народні ініціативи, спрямовані на підтримку російської армії», але що християнська символіка є самодостатньою і нанесення іншої символіки на паски «не є доречним».

Заступник голови синодального відділу із взаємин з суспільством і ЗМІ Вахтанг Кіпшидзе сказав, що освячення в храмах таких пасок не може бути підтримано.

Танки, таємні дороги та народження сина. Як відомий на всю Україну екскурсовод втікав з Чернігова на Прикарпаття (ВІДЕО)

Раніше предстоятель РПЦ патріарх Кіріл фактично підтримав рішення Кремля розв’язати повномасштабну війну в Україні.

Літери Z і V, які окупанти наносять на свою техніку в ході повномасштабного вторгнення Росії в Україну, використовуються у російській пропаганді для підтримки війни проти України та стали символами терору і звірств, які скоюють росіяни на українській території.

“Z“ означає воєнні злочини Росії, розбомблені міста, тисячі вбитих українців. Публічна підтримка цього варварства має бути заборонена, — наголошував глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Низка країн хочуть запровадити (зокрема, Німеччина та Чехія) або вже запровадили (Латвія, Литва) кримінальну відповідальність за використання символу Z.

Франківки зброї не бояться. Як у місті проходять безкоштовні курси стрільби (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні