Війна Соціум

Надзвичайний стан: на Прикарпатті комендантську годину не вводитимуть, – ІФ ОДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 23 лютого, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбувся брифінг щодо провадження надзвичайного стану.

Голова ОДА Світлана Онищук розповіла, що означає для області введення надзвичайного стану, пише Репортер.

“На території областей починають діяти оперативні штаби під головуванням голів ОДА. До його складу входять представники силових структур, органів місцевої влади, мери міст. Також, щоб не було лишньої інформації – комендантську годину вводити не будуть. Ситуація в області спокійна”, –  сказала Онищук.

Далі вона додала, що встановлюється посилений контроль за в’їздом-виїздом з території міст та областей. Тож може обмежуватися рух транспорту. Також встановлюється заборона масових заходів, мітингів.

“Верховна Рада прийме рішення про введення цього стану протягом 48 годин. Ми очікуємо на це сьогодні “, – поділилася голова ОДА.

Чиновниця зауважила, що таке рішення ухвалюють для того, аби швидко реагувати на будь-які ситуації. Для звичайних громадян нічого не зміниться. Вона додала, що рішення про введення воєнного стану не обговорюється.

Нагадаємо, що сьогодні Рада національної безпеки та оборони просить Верховну Раду запровадити надзвичайний стан по всій території, крім Луганської та Донецької областей.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.